2010

SEBASTIAN VETTEL & RED BULL RACING

PRVÉ SVETOVÉ MAJSTROVSTVÁ JAZDCOV A KONŠTRUKTÉROV FORMULY 1

V roku 2010 vyhral Red Bull Racing majstrovstvá konštruktérov Formuly 1 po ôsmom víťazstve v sezóne na brazílskej Grand Prix v Interlagose. Sebastian Vettel vyhral v roku 2010 majstrovstvá sveta tým, že dominoval posledným pretekom sezóny zo svojej desiatej pole position v roku.

RED BULL X-FIGHTERS PRED SVETOZNÁMYM KREMĽOM NA MOSKOVSKOM ČERVENOM NÁMESTÍ

Red Bull Music Studio v Londýne

Štúdio v Londýne sa zameriava na podporu britskej hudby tým, že poskytuje prístup k najnovším a najmodernejším nahrávacím a výrobným zariadeniam pre celú škálu miestnych aj medzinárodných hudobných talentov. Každý piatok, Red Bull štúdio hostí živé vysielanie na rádiu NME.

Navštív Red Bull Music Studio v Londýne

NEW YORK, NEW YORK

Otvorenie Arény Red Bull v New Yorku

Bola to historická noc a začiatok novej éry, keď New York Red Bulls strelili tri góly v prvom polčase a výsledkom 3-1 porazili legendárny brazílsky tím, Santos FC, ​​počas veľkého otvorenia Red Bull arény 20. marca.

Prejsť na New York Red Bulls

Red Bull Air Race v New Yorku

7. TITUL SVETOVÉHO MAJSTRA AUTOMOBILOVÝCH PRETEKOV V RADE PRE SÉBASTIENA LOEBA.

Rally de France 2010

Francúz Sébastien Loeb a spolujazdec Daniel Elena vyhrali 7. majstrovstvá sveta v rade, keď vyhrali 60. krát vo svojej kariére na Rally de France v roku 2010. Druhé miesto Daniho Sordu a Diega Valleja pomohlo tímu Citroën Total World Rally zabezpečiť si šiesty titul majstra sveta konštruktérov.

Prejsť na Red Bull Rally

TÍM RED BULL KTM FACTORY VYHRAL MX1, MX2 A ŽENSKÉ MOTOKROSOVÉ MAJSTROVSTVÁ SVETA

Rok 2010 bol najúspešnejším obdobím pre tím Red Bull KTM Factory. Talian Tony Cairoli si zaistil titul v triede MX1, Marvin Musquin vyhral majstrovstvá sveta v MX2 a Steffi Laier bola korunovaná majsterkou sveta dámskeho motokrosu a zabezpečila neporaziteľnosť tímu v troch najdôležitejších majstrovstvách sveta v motokrose.

RED BULL BC ONE V TOKIU

Pozri si všetky roky