2011

RED BULL HUDOBNÁ AKADÉMIA

Na 12. ročníku Red Bull Music Academy sme otvorili nový priestor pre hudobníkov - Matadero v Madride. Z viac ako 4000 uchádzačov z 93 krajín, sa na tomto dvojtýždňovom podujatí zišlo 60 vybraných účastníkov.

Red Bull Racing

Red Bull Racing pokoril najvyššie položenú cestu na svete zjazdnú motorovými vozidlami 18,380ft (5,602m)

CASEY STONER JE VÍTAZOM SVETOVÉHO ŠAMPIONÁTU MOTOGP (2. TITUL)

Pozri na Stonera

Casey Stoner dominoval v roku 2011 vo Svetovom šampionáte MotoGP a zaznamenal 10 víťazstiev, pričom sa len raz v 17 pretekoch neumiestnil na pódiu. Štartoval z pole position 12 krát a zaznamenal 7 najrýchlejších kôl.

41. TITUL SVETOVÉHO ŠAMPIÓNA

BJÖRN DUNKERBECK

Pri dokonalej kombinácii slnka, vĺn a vetra, PWA šampionát v Alacati, Turecko, poskytol ideálne podmienky pre návrat ku sláve jednému z najväčších ikon windsurfingu. 9. august 2011

Navštív stránku Dunkerbecka

SÉBASTIEN LOEB SA STAL VÔBEC PRVÝM JAZDCOM, KTORÝ ZÍSKAL 8 TITULOV SVETOVÉHO ŠAMPIÓNA V RADE

RED BULL FLYING BACH EURÓPSKA TOUR

Kombinácia klasickej hudby a breakdancu to je Red Bull Flying Bach. V roku 2011 si Red Bull Flying Bach podmanil Európu s viac ako 50 vypredanými vystúpeniami v 5 krajinách (Nemecko, Turecko, Dánsko, Rakúsko, Švajčiarsko).

NAJMLADŠIA VÍŤAZKA LPGA V HISTÓRII

Alexis Thompson sa stala najmladšou víťazkou v ženskom profesionálnom golfe so svojím víťazstvom na podujatí Navistar L.P.G.A. Classic.

Trojnásobné víťazstvo pre Red Bull na pretekoch Rally Dakar

100. & 1. Letecký deň Red Bull

Podujatie Red Bull Letecký deň sa konalo už v 42 rôznych krajinách od svojho začiatku v roku 1992. V roku 2011 sa uskutočnilo 100. podujatie Red Bull Leteckého dňa v Dubline, Írsku a prvýkrát zavítal Red Bull Letecký deň do Trinidad & Tobago.

TOM CRUISE JAZDÍ

Tom Cruise jazdí v monoposte formule 1 Red Bull Racing

CARISSA MOORE SA STALA MAJSTERKOU SVETA V SURFINGU

Cesta na Red Bull BC One

Red Bull BC One je svetové najvychýrenejšie breakdancové podujatie a oficiálne majstrovstvá sveta v breakdance. Z 1 podujatia Red Bull BC One v roku 2010 na 38 v roku 2011. V roku 2011 sa svetové finále konalo v slávnom Moskovskom cirkuse v Rusku.

SEBASTIAN VETTEL A RED BULL RACING ZABEZPEČILI SVETOVÉ TITULY PRE JAZDCOV FORMULY 1 A PRE KONŠTRUKTÉROV.

Sebastian Vettel rozhodol majstrovstvá sveta v roku 2011 tým, že skončil na treťom mieste na Grand Prix v Japonsku a stal sa vôbec najmladším dvojnásobným majstrom sveta.

TONY CAIROLI MAJSTER SVETA

Antonio Cairoli si zabezpečil svoj ​​tretí titul majstra sveta MX1 v roku 2011. Spolu s jeho víťazstvami v MX2 v rokoch 2005 a 2007 je to výsledok, ktorý ho radí medzi velikánov všetkých čias. Zotavil sa zo zranenia kolena na začiatku sezóny, aby dominoval sérii, a zaistil si titul na európskej GP v Gaildorfe, Nemecko, čo bolo 43. víťazstvo Grand Prix jeho kariéry.

Pozri si všetky roky