2014

Novoročné predsavzatia

Kampaň s novoročnými predsavzatiami poskytla tisícom ľudí možnosť vytvoriť si vlastné personalizované predsavzatie a pomôcť im tak v úspešnom štarte do roka 2015.

Pozri si pár vytvorených predsavzatí

Marc Marquez MotoGP Majster sveta

V roku 2014 si zabezpečil druhý titul majstra sveta v MotoGP a ukončil sezónu rekordným 13. víťazstvom vo Valencii.

Pozri si profil Marca Marqueza

Jessica Fox vyhrala štyri tituly majsterky sveta za jeden rok

19-ročná Austrálčanka Jessica Fox je prvou ženou, ktorá získala titul v oboch disciplínach, K1 aj C1na majstrovstvách sveta do 23 rokov a to isté sa jej podarilo aj na Majstrovstvách sveta v Deep Creek, USA.

Toni Cairoli sa stal 8-násobným šampiónom v motokrose

Red Bull KTM Factory Racing team jazdec Toni Cairoli vyhral svoj 8. titul na Veľkej cene Goias v Brazílii. Sleduj jeho kariéru od počiatkov na Sicílii až na vrchol motokrosu vo filme "TC22 Toni Cairoli - the Movie".

Pozri sa na Toniho profil

Otvorenie Fuschl office

V roku 2014 sme dokončili centrálu Red Bull vo Fuschl Am See inštaláciou 14. bronzových býkov.

Formula 1 sa vracia do Rakúska

Po viac ako desiatich rokoch sa F1 vrátila späť do Rakúska, medzi kopce Štajerského regiónu na Red Bull Ring.

Pozri si trať

Prvé víťazstvo Daniela Ricciarda v F1

Daniel si vybojoval svoje prvé F1 víťazstvo v tíme Infiniti Red Bull Racing v Montreale a nakoniec skončil v celkovom hodnotení na 3. mieste.

Pozri si profil Daniela Ricciarda

Red Bull Tag Am See s Cro

Tri koncerty hviezdy Cro v troch krajinách počas jedného dňa pri jazere.

Pozri si najlepšie momenty

Wings for Life World Run

Prvý Wings for Life World Run beh podporil nadáciu Wings for Life a jej výskum poranenia miechy. Je to jediné globálne športové podujatie, ktoré sa koná v rovnaký čas na všetkých kontinentoch. V roku 2014 sa konalo v 34 lokalitách v 32 krajinách. V jedinom behu, kde vás cieľová čiara dobehne, súťažia všetci bežci navzájom, ale zároveň všetci bežia pre tých, ktorí behať nemôžu.. Ten, ktorého dobehne stíhacie auto "Catcher car" ako posledného, sa stane celosvetovým šampiónom. 100 % štartovného a všetky ďalšie príjmy putujú na konto nadácie Wings for Life Cord Research Foundation.

Uisti sa, že si súčasťou

Pharrell Google+ Hangout

Oceňovaný Pharell Williams uviedol svoj nový album G I R L v dvojhodinovom Google+ Hangoute v Red Bull Studios Los Angeles.

Pozri si celý Google+ Hangout

Red Bull Amaphiko

Prvá Red Bull Amaphiko akadémia sa konala v Sowete, Južnej Afrike v apríli 2014. Počas desiatich dní mali možnosť mladí lokálni podnikatelia nasať inšpiráciu, kreativitu, energiu a cenné rady od zahraničných skúsených mentorov.

Pozri si Red Bull Amaphiko

Pozri si všetky roky