2015

Red Bull Amaphiko

Po prvej úspešnej akcii Red Bull Amaphiko Academy v Sowete (Juhoafrická republika) v roku 2014 program pokračoval Akadémiami v mestách Sao Paolo (Brazília) a Kapské Mesto (Juhoafrická republika). Pri oboch Akadémiách poskytovali medzinárodní prednášajúci a vyučujúci nápady a podporu skupine mladých podnikateľov, ktorí vynakladajú svoje tvorivé schopnosti a energiu, aby dosiahli pozitívne zmeny vo svojich komunitách, na zahájenie 18-mesačného rozvojového programu.

View Red Bull Ampahiko

NASSER AL ATTIYAH: VÍŤAZSTVO V RALLYE DAKAR A ĎALŠIE 3 TITULY POČAS 3 VÍKENDOV

Nasser Al Attiyah zvíťazil v rallye Dakar v januári a rok 2015 korunoval titulom majstra sveta v cross-country rallye, víťazstvom v MERC a víťazstvom vo WRC2 počas 3 víkendov.

Carissa Mooreová - trojnásobná majsterka sveta

Carissa Mooreová sa tretíkrát stáva majsterkou sveta

Red Bull Sound Select uvádza 30 dní v LA

Pri akcii Red Bull Sound Select ovládli LA druhýkrát na 30 večerov významní začínajúci umelci v oblasti BREAK MUSIC z rôznych kútov sveta.

Pozri si webové stránky

The Wanton Bishops

Red Bull vzal libanonských bluesových rockerov, The Wanton Bishops, na výlet do srdca južnej Ameriky, aby objavili svoje korene a našli inšpiráciu pre svoj album.

Svetové finále Thre3style

„Do hudby som sa celý vložil a dnes mi to hudba oplatila.“ Tak poďakoval DJ Byte z Chile divákom potom, ako bol korunovaný majstrom Red Bull Thre3style pre rok 2015. Viac ako 6 tisíc návštevníkov a 6 koncertov.

Visit the Website

Kenny Belaey - Slack Line

First biker on slack line/ high line.

Sebastien Ogier tretíkrát víťazom WRC

Sebastien Ogier získal tretíkrát za sebou titul víťaza WRC víťazstvom v Rally Austrália; tri rally ešte zostávajú..

Red Bull Barnstorming

Britskí piloti Paul Bonhomme a Steve Jones ako prví ľudia na svete preleteli budovou vo formácii.

Hudobný festival Bonnaroo naživo na Red Bull TV

Úvodné štvordňové vysielanie na 3 kanáloch z farmy, kde viac ako 30 hodín prebiehali vystúpenia rôznych umelcov, od legiend ako Billy Joel až po Mumford & Sons.

Podrobnosti nájdete na Red Bull TV

2. ročník svetového behu Wings for Life

Za povzbudzovania a podpory miliónov divákov na celom svete sa 3. mája 2015 zapojilo 102 800 bežcov z celého sveta do akcie Wings for Life World Run a propagovalo tak nadáciu Wings for Life a jej jediné poslanie: nájsť liek na doposiaľ neliečitelné poranenia miechy. Zároveň spoločne vyzbierali 4,2 milióna eur.

Staň sa súčasťou svetového behu Wings for Life

Billy Morgan Quad Cork

Billy Morgan urobil ako prvý na svete quad cork na snowboarde.

AWOLNATION vydáva nový album "Run"

Skupina AWOLNATION vydala 17. marca 2015 vo vydavateľstve Red Bull Records svoj druhý album nazvaný "Run". Pieseň "I am" sa vysielala v rámci TV kampane Svet Red Bullu (World Of Red Bull) na celom svete.

Will Gadd vyliezol na zamrznuté Niagarské vodopády

Will Gadd ako prvý človek vyliezol po ľade zamrznuté Niagarské vodopády.

Lindsey Vonnová vytvorila s 63 víťazstvami nový rekord v ženskom zjazdovom lyžovaní

Lindsey Vonnová prekonala svojím 63. víťazstvom v Cortine d'Ampezzo (Taliansko) 19. januára 2015 dlhoročný rekord v počte víťazstiev vo Svetovom pohári žien. Svojím víťazstvom v nedeľňajšom zjazde prvýkrát vyrovnala predchádzajúci rekord vytvorený Rakúšankou Annemarie Moserovou-Pröllovou v roku 1980.

Pozri si všetky roky