2001

RED BULL CRASHED ICE - PRAVIDLÁ SÚ JEDNODUCHÉ: PRVÝ DOLU VYHRÁVA

1. Red Bull Crashed Ice

Športovci z celého sveta zaplavili Štokholm, aby sa zúčastnili úvodných pretekov - v hokejovom výstroji, v boji muža proti mužovi dolu 300 metrov dlhou ľadovou dráhou so skokmi, ľadovými mostíkmi a ostrými zákrutami. Šport sa nazval Cross Downhill a preteky Red Bull Crashed Ice.

Navštív Red Bull Crashed Ice

Red Bull juniorský tím

Red Bull juniorský tím, založený v roku 2001, je svetovo najúspešnejší pokrokový program pre mladé pretekárske talenty. Red Bull Diagnostické & Tréningové Centrum v Thalgau pri Salzburgu je kľúčovým nástrojom pre objavenie budúceho majstra sveta Formuly 1. V roku 2004 sa Christian Klien stal prvým Red Bull Juniorom pretekajúcim vo Formule 1. Sebastian Vettel sa stal prvým Red Bull Juniorom, ktorý vyhral Veľkú cenu Formuly 1 v Monze v roku 2008.

Red Bull Rampage

1. Red Bull Rampage

Red Bull X-Fighters

Úvodné Red Bull X-Fighters podujatie, ktoré sa konalo vo Valencii v roku 2001, bolo prvým príkladom úplne novej a inovatívnej koncepcie podujatia, kedy sa extrémny šport freestyle motokrosu spája s v regióne miestnou tradíciou býčích zápasov. V roku 2002 bolo podujatie presunuté do Madridu a neskôr do Mexico City, kde sa doteraz usporadúva od svojho debutu v roku 2005. Súťaž Red Bull X-Fighters World Tour vznikla v roku 2008, kedy sa konali podujatia v USA, Brazílii, Mexiku, Španielsku, Nemecku a Poľsku. V nasledujúcich rokoch sa zvýšila úroveň Red Bull X-Fighters World Tour, pričom pribudli nové mestá, nový jazdci a celá paleta úplne nových trikov.

Navštív Red Bull X-Fighters

Taurus World Stunt Awards

Taurus World Stunt Awards vzdáva hold neospevovaným hrdinom filmového priemyslu, najlepším svetovým profesionálnym kaskadérom. Kaskadéri riskujú svoje životy pri vykonávaní tých najsmelších kaskadérskych kúskov, ktoré prinášajú akčné momenty a vzrušenie pre filmových divákov. Taurus Award je venované najlepším a naj profesionálnejším kaskadérom za mimoriadne výkony vo filmoch.

Navštív Taurus World Stunt Awards

Pozri si všetky roky