2006

Prvé svetové finále Red Bull Paper Wings

VYŠŠIE, RÝCHLEJŠIE, ĎALEJ

Red Bull Paper Wings je jedinečné podujatie, kedy ti list papiera, veľa nápadov a silné paže umožnia stať sa súčasťou športovej histórie. V sezóne 2005/6 viac ako 10,000 súťažiacich z 50 krajín sa zúčastnilo 260 kvalifikačných kôl po celom svete s cieľom prebojovať sa do hlavnej súťaže. Víťazi boli vyhlásení v kategóriách Najdlhší čas letu, Najdlhšia vzdialenosť a Akrobacie.

Navštív Red Bull Paper Wings

RED BULL TOURBUS

Red Bull Tourbus je tradičný turistický autobus značky Mercedes, ktorý bol zrekonštruovaný s novým motorom a zachoval si svoj originálny štýl s jednoduchým dizajnom. Hlavnou myšlienkou bolo zhotoviť poschodový autobus s pódiom na streche. Red Bull Nemecko zaradil tento inovatívny prostriedok na hudobnú scénu tým, že vytvoril každoročné turné pre začínajúce kapely a podujatia. Niektoré projekty zahrňovali už aj etablované kapely, pričom sa Tourbus využil ako miesto konania párty pri príležitosti vydania albumov a na komunikáciu s médiami.

Navštív Red Bull Tourbus

Pristátie na Mesiaci

Reklama, pristátie na Mesiaci, je duchaplným nápadom ako použiť historický moment a vysielala sa s veľkým úspechom v 24 krajinách od Ruska po USA.

RED BULL NASCAR

Založenie tímu Red Bull NASCAR
Pozri si všetky roky