2007

RED BULL SOUNDCLASH PREDSTAVUJE DVOCH HUDOBNÍKOV KONFRONTUJÚCICH SA NA PROTIĽAHLÝCH PÓDIÁCH A HRAJÚCICH PRE JEDNO PUBLIKUM.

Red Bull Soundclash spája dve súperiace kapely v jednej šou, ktorá posúva limity a prekračuje hranice žánru a hudobných konvencií. Red Bull Soundclash je šibalská bitka kapiel, hudobný duel vedený v stereu, ktorý vás ohúri ale nepripraví o hlavu. Hneď, ako to každá kapela roztočí, dva odlišné štýly a žánre sa pobijú o náklonnosť davu.

Navštív Red Bull Soundclash

FC RED BULL SALZBURG SA STAL RAKÚSKYM MAJSTROM

Po senzačnej základnej časti súťaže, v ktorej hrá osem tímov, keď prehrali iba jediný domáci zápas z 28 odohraných stretnutí, Red Bulls pokračovali vo výnimočných výkonoch v play off časti súťaže. Po troch po sebe idúcich víťazstvách nad Vienna Capitals v semifinále (na tri víťazné zápasy), Red Bulls prehrali s VSV vo Villachu jeden zápas finálovej série, čo im zabezpečilo prvý rakúsky majstrovský titul v ľadovom hokeji s víťazným skóre 4:1 na zápasy.

EC RED BULL SALZBURG SA STAL RAKÚSKYM MAJSTROM

Red Bull Salzburg priniesol titul do Salzburgu. Sezóna 2006/07 priniesla do Salzburgu najlepší futbal všetkých čias. Majstri dosiahli klubový rekord 75 bodov.

RED BULL RECORDS

Red Bull Records je pokroková hudobná spoločnosť, ktorá má progresívny prístup vo vzťahu k marketingu, distribúcii a ku vzťahu k umelcom. Umelci spoločnosti Red Bull Records ovplyvňujú a posúvajú hranice populárnej kultúry. Hudobná spoločnosť nám umožňuje udržať vybraný počet muzikantov / kapiel v rámci rodiny Red Bull a postarať sa o ich profesionálne napredovanie.

VÍTAJTE V RED BULL STUDIO, LOS ANGELES.

Toto je najmodernejšie nahrávacie štúdio svetovej úrovne, vytvorené za účelom podpory hudobníkov tým, že poskytuje jedinečný zážitok z nahrávania za pomoci najlepších produkčných nástrojov v prvotriednom a príjemnom prostredí.

Navštív Red Bull Studio

RED BULL AIR RACE V RIU

Preteky Air Race priniesli rekordnú návštevnosť jeden milión divákov. Bola to najväčšia návštevnosť v celej sérii Air Race a v celej histórii brazílskeho športu.

Pozri si všetky roky